Oaza Piątkowo - Forum osiedla

Forum osiedla Oaza Piątkowo w Poznaniu

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-12-17 18:58:02

rafalrafal
Użytkownik
Dołączył: 2017-12-17
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

parkowanie w garażu podziemnym

Chciałem zwrócić szczególną uwagę na notorycznie parkujace (srebrne audi A4 kombi - posiadam zdjęcia tego auta) w garażu podziemnym. Właściciel w/w auta przyłapanym na parkowaniu na moim miejscu. To miejsce zostało kupione przezemnie i tylko moje auto może tam parkować i nie ważne czy będzie to godzina w ciągu doby czy dłużej. Ja płace za to miejsce. Jeżeli właściciel audi A4 nie posiada miejsca w garażu podziemnym jakim cudem  wjeżdża do garażu podziemnego?

W dniu dzisiejszym tj. 17.12.2017 srebrne audi a4 kombi jest zaparkowane na poziomie -2 w ciągu komunikacyjnym pomiędzy stanowiskami garażowymi. Utrudniając wjazd/wyjazd na/z stanowisko garażowe. Te miejsca w cięgach komunikacyjnych chyba nie są przeznaczone na stanowiska garażowe!!!!

Czy mogę prosić o rozwiązanie sprawy parkowania w/w sposób przez osoby nieuprawnione do tego. Przypuszczam ze osoba parkujące w ten sposob lub na miejscu którego nie jest właścicielem nie ma prawa parkować w garażu podziemnym.

Pozdrawiam

Offline

#2 2017-12-18 11:58:48

Robert
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-13
Liczba postów: 8
Windows 7Firefox 57.0

Odp: parkowanie w garażu podziemnym

Jeżeli właściciel audi A4 nie posiada miejsca w garażu podziemnym jakim cudem  wjeżdża do garażu podziemnego?

Auto wjeżdża bo właściciele mają jeden pojazd na parkingu podziemnym - parkuje obok Pana (granatowy VW Golf).

Ostatnio edytowany przez Robert (2017-12-18 12:01:18)

Offline

#3 2017-12-19 09:44:06

Ozi
Użytkownik
Dołączył: 2017-12-19
Liczba postów: 1
WindowsChrome 63.0.3239.84

Odp: parkowanie w garażu podziemnym

to już jest cwaniactwo i prosto mówiąc buractwo

podobna sprawa tyczy się ludzi parkujących za zakreskowanych polach - nie dosyć że takie osoby nie wykupiły miejsca które sporo kosztowało to unikają opłat za utrzymanie hali garażowej, czyli ja (Ty) płacisz za ich nielegalne miejsce postojowe!

jak ktoś widzi takie samochody proszę włożyć im kartkę za wycieraczkę, a gdy to nic nie da trzeba będzie pomyśleć nad innymi sposobami

Offline

#4 2017-12-19 11:56:43

pablo140
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-14
Liczba postów: 17
WindowsFirefox 57.0

Odp: parkowanie w garażu podziemnym

Zgłaszałem zarządcy, że na poziomie -1 w polu zakreskowanym stoi Nissan Patrol i 2 motocykle. Temat został olany, bo pojazdy nadal stoją.

Offline

#5 2018-02-07 22:57:45

AAYS
Użytkownik
Dołączył: 2018-02-07
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 63.0.3239.132

Odp: parkowanie w garażu podziemnym

Zgłaszaliśmy kilka razy, administracja przytakuje, że wiedzą ale nic z tym nie robią... po co oni w ogóle są?

Offline

#6 2018-08-22 16:36:03

Misiek
Użytkownik
Dołączył: 2018-02-20
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 61.0

Odp: parkowanie w garażu podziemnym

Ozi napisał/a:

to już jest cwaniactwo i prosto mówiąc buractwo

podobna sprawa tyczy się ludzi parkujących za zakreskowanych polach - nie dosyć że takie osoby nie wykupiły miejsca które sporo kosztowało to unikają opłat za utrzymanie hali garażowej, czyli ja (Ty) płacisz za ich nielegalne miejsce postojowe!

jak ktoś widzi takie samochody proszę włożyć im kartkę za wycieraczkę, a gdy to nic nie da trzeba będzie pomyśleć nad innymi sposobami

Do Pana cytowanego powyżej i innych w tym temacie.
Jestem właścicielem czarnego motocykla. Stawiam go na zakreskowanym polu ponieważ na miejscu parkingowym stojąc przy samochodzie blokował sąsiada. Uznałem ze parkując na zakreskowanym polu nie będzie przeszkadzać nikomu. Najwyraźniej "cwaniakom i burakom" przeszkadza dalej.
Mam nadzieje, że wyjaśniłem sprawę wystarczająco i problem " ja (Ty) płacisz a on nie" da już "cebulakom" spać po nocach.
Jeśli jednak ból dupy będzie się natrętnie utrzymywać chętnie się spotkam i spróbuje pomóc.
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuje, ale dawno nie korzystałem z tego forum ze względu na głupotę jaka tu panuje.
Pozdrawiam "somsiadów" i wyrozumiałości życzę.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
huwdu - babilon - oszusto - margoneminferno - kawmc